Dokonalé nehty: jak na to?

17695

hesitatingly Chcete mít nehtíky jako ze žurnálu, ale ty vaše vlastní vám prostě plány nehorázně kazí, protože odmítají dorůst do nějaké rozumné délky, v které by s nimi šlo něco udělat? Dnes už to samozřejmě vůbec nevadí. Stačí vědět, jak na to, a můžete mít dokonalou manikúru během chvilky.

mujer soltera exitosa Jistě není potřeba dlouze představovat gelové nehty, skvělý to vynález, který umožní každé ženě mít nádherné, dlouhé, pevné a také dokonale nazdobené nehty, které navíc vypadají více než věrohodně. Jejich velkou předností oproti případným jiným umělým nehtům je fakt, že ty gelové jsou poměrně měkké a pružné, takže vypadají spíše jako klasické nehty. Pokud byste si chtěly nechat gelové nehtíky udělat, můžete si samozřejmě zajít do některého z nespočtu salonů, které vyrostly jako houby po dešti, protože je to výnosný byznys. Ty z vás, které jsou ale aspoň trochu šikovné a chtějí ušetřit, mohou si vyzkoušet modeláž nehtů i svépomocí. Potřebné pomůcky jsou k dostání ve specializovaných obchodech.

Co budete na vlastní modeláž nehtů potřebovat?

Pomůcky, které budete potřebovat, se prodávají buď jako celá sada, nebo je můžete kupovat výběrem postupně. Základní sady obvykle obsahují samozřejmě UV gely na nehty, nedílnou součástí bývá také UV lampa, kterou se gely vytvrzují. K samotnému tvarování jsou využívány šablony, pilníky, štětečky a kopýtka. Důležitou součástí je také zdobení, ke kterému budete potřebovat výbavu podle vlastního uvážení. Čarovat se dá v téhle závěrečné fázi opravdu hodně. Od nalepovacích třpytek, nálepek, vodolepek, přes malování akrylovými barvami až po lakování. Finální úpravy už závisejí pouze na tom, jak moc si chcete s nehty vyhrát, jak jste šikovné a také pro jakou příležitost si nehty zdobíte.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for canvas art in Collaboration with Top radio stations and corporate offices and motivational quotes