Jak zamaskovat těhotenská kila

tehotna

Pomalu ale jistě se nám blíží léto a s tím spojené ubývání vrstev svršků. Pro nastávající maminky ale nemusí být dvakrát příjemné ukazovat nabraná těhotenská kila. Jak ale skloubit vzhled, pohodlí a praktičnost? Bohudík se na českém trhu objevuje stále více výrobců, kteří myslí na potřeby budoucích maminek. Trendy těhotenská móda rozhodně není nudná a nevzhledná. Pokud jste však doposud v kamenných prodejnách nenarazila na nabídku, která by uspokojila Vaše potřeby, nezoufejte. Věnujte pozornost e-shopům a budete sama překvapená, jaké luxusní kousky jsou zde v prodeji.

Tuniky a legíny všemi milované

Když se legíny před několika lety vrátily zpátky na prodejní pulty, pohlížely jsme na ně s jistou dávkou nedůvěry. Jejich nečekaný comeback však přetrval již několik let a na oblibě rozhodně neztrácí ani pro letošní jaro/léto. http://fchapelier.fr/?loringoskop=site-de-rencontre-acadien&2c8=f7 Těhotenské legíny jsou k sehnání v bavlněných, prodyšných provedeních. Pokud se tedy necítíte na krátké sukně či kraťasy, mohou být tou správnou volbou. V kombinaci s delšími tunikami odvedete pozornost od problematických partií. Naopak upřednostnit byste měla bříško a plný dekolt, které nyní jsou Vaší chloubou.

Vhodně střižené šaty dokážou divy

Šaty jsou důkazem toho, jak může být http://elmuro.es/?pakamty=eventos-cantabria-hoy&877=3f těhotenská móda krásná a rozmanitá. Na výběr jsou šaty v krátkých, dlouhých provedeních a asymetrii. Pokud potřebujete upozadit nabraná kila, vyzkoušejte paginas para conocer gente vilanova i la geltrú šifónové šaty podebrané pod prsy. Lehce asymetrický vzhled, nabírání i vzdušný materiál vykouzlí něžný vzhled a zdůrazní těhotenské bříško. Pokud raději nosíte sportovní módu, zvolte jednodušší střihy, které lze dobře kombinovat i s teniskami nebo žabkami. U sportovních šatů můžete využít výrazné kapuce, která opět odvede nežádoucí pozornost. Bát se nemusíte ani výraznějších vzorů, stačí pouze dohlédnout na to, aby šaty měly zajímavý detail, který zdůrazní ta správná místa.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for canvas art in Collaboration with Top radio stations and corporate offices and motivational quotes