Údržba kočárku – čistota především

kocar

Každá maminka dbá o čistotu prostředí, ve kterém se její ratolest nachází. Uvědomme si, že užívání kočárku je spjaté s pohybem venku, kde se to špínou a bakteriemi jenom hemží. O to více musíme dbát na pravidelnou očistu zejména vnitřní části kočárku. Vnitřní potah bývá povětšinou odnímatelný pro snadnější údržbu. Můžete jej prát spolu s přikrývkami a polštáři. Důležité však je dodržet následující zásady:

  • pereme pouze na ruční praní do 30®
  • používáme jemný prací prášek či mýdlo
  • nikdy nepereme agresivními pracími přípravky, které mohou poškodit materiál a rovněž podráždit citlivou dětskou pokožku

Nejvíce náchylné na silnější znečištění jsou vnější části kočárku. Déšť, sníh a prach jsou největšími nepříteli každého potahu. Na rozdíl od vnitřku by se neměly vnější potahy z kočárku nikdy sjímat. http://hdluce.com/?krakene=incontri-sexy-napoli&f5b=56 Čištění kočárku provádějte vždy jen pomocí mokrého hadříku a jemného pracího prostředku. Potřebujete-li očistit skvrnu, je nutné očistit celou plochu, nikoli jen lokální místo. Mohlo by dojít k vytvoření nevzhledných map na látce.
Kovové součástky by měly přicházet do styku s vodou co nejméně. Proto se je snažte udržovat pouze otřením suchým hadříkem. V případě znečistění je nejprve očistěte namokro a poté co nejrychleji vysušte, aby se eliminovalo působení vody na minimum. Pogumované části smíte bez obav omývat houbičkou.

Chraňte kočárek před deštěm

Před vodou a deštěm je třeba Vinces kočárky chránit. Působení vody způsobuje korozi kovových částí a blednutí barev potahů. Nejsnazší metodou, jak kočárek udržet v suchu, je použitím pláštěnky. Pláštěnku povětšinou dostanete spolu s novým kočárkem. Pokud by však přeci jen promokl, osušte jej suchou látku a nechejte dobře vyschnout. Kočárek při sušení nevystavujte ostrému slunci ani vysokým teplotám. Obojí má za následek blednutí barvy, či poškození materiálu.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for canvas art in Collaboration with Top radio stations and corporate offices and motivational quotes