Dokonalá i s těhotným břichem

http://reginasampaio.com.br/?seryn=homme-suisse-cherche-femme&97d=51 Myslíte si, že v těhotenství se ženy musejí smířit s tím, že jim nebude oblečení pasovat, budou na nich všechny věci jen viset, budou muset naschvál nosit volné oblečení a vypadat v něm jako strašák? Takhle to už naštěstí nefunguje a těhotenské oblečení již zdaleka nejsou jenom volné haleny, v kterých se nebudete cítit příliš pěkně.

Māvelikara Od dob našich maminek a babiček udělala těhotenská móda velký pokrok a dnes je trendová stejně jako kterékoli jiné dámské oblečení. U halenek, šatů, kabátů a bund, svetrů a jiného oblečení pro těhotné se jde stejně dobře a stylově obléct, jako z klasického šatníku.

Ačkoli se některé dámy rozhodnou šetřit a těhotenské oblečení si nepořídit, připravují se tak zbytečně o pohodlí, které by jinak mohly mít. Klasické oblečení může fungovat, pokud máte správně střižené halenky, ideálně princesového střihu, které se dají nosit běžně i v období těhotenství, ale třeba u kalhot nebo sukní už pak problém nastat může. Běžné kalhoty totiž přes břicho neoblečete, takže je musíte mít zapnuté pod ním, což ale není vůbec pohodlné a kalhoty mohou snadno padat. Proto jsou těhotenské kalhoty a sukně opatřeny speciálním elastickým pásem, který se přetáhne přes velké břicho a kalhoty pohodlně drží na své místě a pro vás je takové řešení mnohem pohodlnější.

V současné době si i těhotné ženy mohou dovolit nosit upnutější věci, které obepínají postavu a zdůrazňují její křivky. A nemusíte se vůbec bát, že byste za oblečení zbytečně vyhodily peníze. Standardní těhotenské oblečení se dnes dá používat také po porodu, kdy ho ještě budete ráda nosit jako nesmírně pohodlné a univerzální. Nebojte se trochu experimentovat a i pro dobu, kdy vaše tělo není tak úplně vaše si pořiďte atraktivní šatník, v kterém toto období absolvujete bez újmy na psychickém zdraví.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for canvas art in Collaboration with Top radio stations and corporate offices and motivational quotes