Jak se chránit, když vyrážíte na cesty mimo ČR?

http://glassmusic.org/?molodoypidaras=citation-pour-flirter&0a9=a8 soy una mujer soltera y feliz Každá cesta do zahraniční s sebou přináší rizika, nikdy nevíte, co vám osud připraví do cesty. Zodpovědnější je být na všechno připravena. Chránit se můžete jedině skrze kvalitní cestovní pojištění, ke kterému se vyplatí koupit ještě několik doplňků. Co vše mít, aby cesta proběhla v klidu, a vy jste se domů nevrátila s dluhy?

Modrá kartička nestačí!

Mezi cestovateli koluje nebezpečný mýtus, že na cesty v rámci EU postačí mít modrou kartičku od zdravotní pojišťovny. Není to pravda, protože tato karta garantuje pouze to, že se vám dostane bezplatného ošetření pouze v zařízeních, která jsou financována z veřejných zdrojů, a to jen v takové míře, která platí i pro místní. Více se dozvíte zde. Sama si například budete platit převoz do nemocnice, každý den strávený na nemocničním lůžku i některé lékařské úkony.

jeana.cz_online_ergo_cz_01

Když máte řádné pojištění do zahraničí, nic z toho neplatíte. Navíc získáte i kontakt na asistenční službu, která vám pomůže situaci řešit a poradí v nesnázích. Aby pojištění fungovalo ve váš prospěch, volte to s limity 5 000 000 Kč a pročtěte si VPP pro cestovní pojištění. Musí se vztahovat na všechny aktivity, kterým se budete věnovat.

Doplňky, které se vyplatí…

K pojistce si sjednejte ještě doplňky, hodit se bude pojištění zavazadel, odpovědnosti a úrazu. Když budete sportovat, sjednejte si pojištění pro daný sport. Dále se hodí také pojištění storna. To se vyplatí u celého zájezdu i ve chvíli, kdy cestujete na vlastní pěst. Pojistit se dají třeba letenky, ubytování apod.

jeana.cz_online_ergo_cz_02

Kde výhodně?

Výhodně sjednáte cestovní pojištění online na online.ergo.cz. Pojišťovna Ergo nabízí za stejnou cenu pojistku po Evropě i do exotických destinací, jako jsou Egypt, Kypr, Maroko či Turecko. Sjednáte ho během několika minut (i během víkendu) a je platné od druhého dne.

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for canvas art in Collaboration with Top radio stations and corporate offices and motivational quotes