Muži jsou jen velké děti

el tiempo en sanxenxo 30 dias Občas tento dojem získáme asi všechny. Chlapi jsou v některých věcech skutečně docela prostoduší. Ke štěstí jim toho stačí málo, ale zato ovšem zaplatíte mnohem více peněz. Jestliže vám stačí ke štěstí pěkná nová halenka za stovku, když si chce udělat radost muž, jde a koupí si nový mobilní telefon za deset tisíc, nebo playstation, nebo stereo systém, nebo domácí kino, nebo nový tablet. Prostě je jim vlastní hračičkovtství s elektronikou, kterou ani nepotřebují. Protože by se ale jinak chudáčci doma nudili, musíte jim buď udělat radost podobnou hračkou, která stojí tři čtvrtě vaší výplaty, nebo se jim „věnovat“ jinak.

substitutively Až budete příště vybírat dárek pro přítele, mějte na paměti, že většinou největší radost uděláte právě novou elektronikou. Samozřejmě se ale musí jednat o top zařízení, protože s ničím menším se nespokojí. Jestli ale nemáte třeba na tablet, nejnovější mobil nebo foťák, můžete zkusit něco levnějšího, jako jsou elektrické hračky typu antigravitační auto. Samozřejmě je na dálkové ovládání a dokáže kromě podlahy jezdit taky po stěnách nebo stropě. Pokud ovšem nemáte finance ani na to, nevadí. Jsou i další alternativy. Co ještě kromě elektrických hraček chlapy baví?

Je potřeba si uvědomit, že každý chlap je vlastně jenom velký přerostlý kluk. A jaké dárky pro kluky se běžně kupují? Sportovní vybavení. Když je baví sporty, tak jim k nim něco pořiďte. Už to asi nebude kopačák, ale spíš nové rukavice do posilovny, proteinové nápoje, nářadí na kolo nebo klidně běžecké boty, znáte-li jeho velikost nohou.

Každopádně netlačte na pilu, pokud jde o cenu. Nutně za dárek nemusíte utratit celou výplatu. Jestli chce něco dražšího, ať si to pořídí sám, pokud na to má.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for canvas art in Collaboration with Top radio stations and corporate offices and motivational quotes