Nebojte se intimních zážitků a pořiďte si pomocníky!

hb

Sex je nedílnou součástí každého partnerského vztahu. Možná i vy v sobě držíte tajné sexuální touhy, a právě proto se intimní chvilky s vaším partnerem dostávají do stereotypu. Nedělejte to! Čím dříve se odhodláte k činu a začnete si sex užívat podle vašich představ, tím dříve se se svým partnerem posunete dále. Přinášíme vám inspiraci, možná se budete červenat, ale to není nic špatného. Důležité je, abyste se odhodlala k činu…

rencontre libertine souillac Sady pro vášnivé hrátky vás obou

Sex může mít mnoho podob, nejdůležitější je, abyste si intimní chvíle užívali vy oba. Mezi nejoblíbenější sexuální hrátky patří ty, ve kterých hraje hlavní roli dominance, podřízenost a hlavně vzájemná důvěra. Být spoutaná a vydána na „milost“, je neuvěřitelně vzrušující. K tomu ještě páska přes oči, takže nevidíte nic a jen čekáte na to, co s vámi partner provede, kde se vás dotkne…Fungovat to samozřejmě může i opačně, vy můžete být tou, která diktuje scénář takové hry. Aby tyto hrátky byly dokonalé, stačí jediné – pořídit si některou z bondage sad. Obvykle obsahují pouta na ruce i nohy, bičík, pásku na oči i jiné pomůcky. Doporučujeme například tento bondážní set.

TIP: Pokud si pořídíte ještě vkusné erotické prádlo, váš partner vám padne ke kolenům. Doporučujeme hlavně sexy punčochy či průsvitná body. Modely se najdou na každou postavu!

Není třeba být sama….

Jste sama a samota vám „už leze na mozek“? Chtěla byste si užívat chvilky rozkoše, ale nemáte s kým? Odhoďte zábrany a pořiďte si pomocníky, kteří vás k rozkoši dovedou. Mohou to být například Venušiny kuličky, spolehlivě pomůže i dobře zvolený vibrátor.

Kde koupit?

Naším tipem pro vás je internetový sex shop Hyperbobr.cz. Najdete zde bohatý výběr ve spojení s příjemnými cenami. Zásilky odesílají v diskrétním balením a pozor – mají garanci výměny! Pokud se vám vybraná pomůcka nebude zamlouvat, nabízí možnost výměny za cokoliv jiného.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for canvas art in Collaboration with Top radio stations and corporate offices and motivational quotes